Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro
fond podpora športu

ODCHODY VLAKOV

Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov

ODCHODY VLAKOV sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 80 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou. 

Predstavenie je výnimočné netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie i hereckým obsadením televíznych moderátorov Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho. 

Vstupné: 16 €

Vstupenky pre ZŤP vozíčkarov si môžete rezervovať na startagencysk@gmail.com

Predstavenie Odchody vlakov, ktoré sa malo konať dňa 9.12.2019 o 19:00 hod. v Mestský dom kultúry, Brezno, je z dôvodu náhleho záskoku v živom vysielaní Televíznych novín TV Markíza . ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 19.1.2020 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.12.2019!