Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro
fond podpora športu

Regionálne prezentačné a odbytové miesto pre predaj produktov s regionálnou značkou – regionálny produkt Horehronie v Turisticko-informačnom centre Brezno

Ciele projektu:

Cieľom projektu je vytvorenie regionálneho prezentačného a odbytového miesta pre podporu predaja výrobkov označených regionálnou značkou – regionálny produkt Horehronie v okresnom meste Brezno. Prezentačné a zároveň predajné miesto v priestoroch turistického informačného centra bude prvé predajné miesto v rámci mesta. Veľkou výhodou umiestnenia prezentačného miesta v turisticko-informačnom centre je množstvo turistov a verejnosti, ktorá sa denne v TIC Brezno zastaví.

Vytvorením nového prezentačného a predajného miesta vytvoríme lepšiu ponuku výrobkov a produktov z regiónu ponúkaných v TIC Brezno nakoľko momentálne takáto ponuka v turisticko-informačnom centre absentuje. Veľkým pozitívom regionálneho prezentačného miesta je flexibilita a možnosť reklamné časti predajného miesta a stánku prenášať aj do exteriéru a tým prezentovať regionálnu značku – regionálny produkt Horehronie a taktiež prezentovať predajné miesto TIC Brezno na podujatiach v meste, ktoré každoročné navštívi množstvo turistov.

 

Aktivity projektu:

Zabezpečenie Promo stánku Premium Plus - prenosný prezentačný promo stánok pozostávajúci z foto steny s grafickým dizajnom regionálneho produktu Horehronie a mesta Brezno, skladacieho pultu s grafickým dizajnom regionálneho produktu Horehronie a stojanu na propagačné materiály regionálneho produktu Horehronie a držiteľov regionálnej značky.

 

Zabezpečenie prezentačnej vitríny na tovar - celosklenená prezentačná vitrína na vystavenie regionálnych výrobkov a produktov v rovnakom dizajne ako je zariadenie priestorov TIC Brezno.

 

Realizácia projektu: október 2020 – december 2020

 

Celkové výdavky: 1 695,91 EUR