Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro
fond podpora športu

Pomôžte malému Riškovi...

Zakúpením perníkov pomôžete malému chlapčekovi

Z lásky stvorené, detským smiechom zdobené. Po mede sladké srdce s posolstvom adventnej sviece. Jej plameň vďačne vraví, daroval si nádej na život v zdraví.

Perníčky si môžete zakúpiť v TIC Brezno od 28.12.2020 počas otváracích hodín 8:00 - 16:00 Je potrebné si ich vopred zarezervovať prostredníctvom FB stránky TIC Brezno/Visit Brezno, emailom na brezno@horehronie.sk alebo telefonicky na 0911410555

Pomôžte malému Riškovi... Riško je takmer dvojročný chlapček, ktorý našiel domov o adoptívnych rodičov v našom meste. Šťastie mladej rodiny prekazila choroba, keď po roku života začal mať Riško zdravotné problémy, ktoré odhalili závažné ochorenie krvotvorby. V súčasnej dobe ho čaká transplantácia kostnej drene v Bratislave a následne dlhodobá a náročná liečba. Táto liečba predstavuje samozrejme finančnú záťaž pre rodinu, preto prosíme, prejavte svoju solidaritu a spolupatričnosť a pomôžte v tomto adventnom období malému Riškovi, aby sa opäť mohol tešiť zo života spolu so svojimi rodičmi. Ďakujeme.