Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro
fond podpora športu

DANCING MACHINE MICHAEL JACKSON TRIBUTE - SPECIAL EDITION

Druhé pokračovanie DANCING MACHINE by SacMJJ Michael Jackson Tribute special edition pokračuje po veľmi úspešnom turné.

Jedinečná a emóciami nabitá 90 min. show, na ktorej zaznejú najväčšie hity legendárneho kráľa popu. Vypredané turné, natoľko zaujalo divákov že sa organizátori rozhodli pre ďalšie.

Autorom predstavenia a zároveň hlavným predstaviteľom bol a bude svetoznámy ekvádorský tanečník, herec a choreograf SacMJJ (Adrian Alvarez), ktorý počas jeho kariéry absolvoval tréningy s tanečníkmi a choreografmi Michaela Jacksona.

Príďte si vychutnať svetovú show profesionálnych španielských tanečníkov. Môžete sa tešiť na špeciálne svetelné efekty, fotenie a autogramiádu po vystúpení a hlavne na neskutočný zážitok.

 

Dôležitá informácia!
Každým zakúpeným lístkom POMÔŽETE!

Časť peňazí bude venovaná niekomu, kto ich veľmi potrebuje. zZ vyzbieranej celkovej sumy pomôžeme až 10 tim rodinám. V každom meste, v ktorom bude podujatie, pomôžeme jednej rodine. Z každého jedného predaného lístka ide jedno euro na pomoc ľuďom, ktorí to potrebujú.

Z celkovej vyzbieranej sumy, budú spravodlivo rezdelené peniaze na 10 častí a darované vybranej rodine v danom meste s pomocou neziskovej organizácie DOBRÝ ANJEL.

 

Vstupenky v predaji na https://www.ticketportal.sk/event/DANCING-MACHINE-MICHAEL-JACKSON-TRIBUTE-SPECIAL-EDITION?idpartner=778#popis

 

Čas a miesto konania

05.05.2024 MsDK, Švermova 1027/7, 977 01 Brezno 19:00