Seniori z Denného centra Prameň prežívajú jeseň života plnohodnotne a s radosťou. V októbri pri príležitosti Mesiaca úcty k starším prijali pozvanie mesta na spoločenské podujatie v reštaurácii mestského domu kultúry. Ide o tradičnú akciu, ktorú však na dva roky prerušila pandémia.
BREZNO. V októbri vyjadrujeme svoju úctu skôr narodeným. Za všetko, čo počas svojho aktívneho života pre mesto urobili, za rozdávanie lásky, pokoja a radosti v kruhu svojich najbližších, sa seniorom z Prameňa v stredu 12. októbra na spoločenskom večere poďakoval primátor Tomáš Abel, ktorý zároveň predniesol slávnostný prípitok. Podujatie za účasti prednostky mestského úradu Zuzany Ďurišovej, vedúcej odboru starostlivosti o obyvateľa Janky Lemberkovej a deväťdesiatky seniorov obohatili deti, ale aj dospelí zo Súkromnej základnej umeleckej školy Talentárium Stanislavy Skladanej, ktorí spievali v sprievode svojich učiteľov, ale aj hrali na hudobných nástrojoch.
Na spoločenskom posedení vládla príjemná a priateľská atmosféra, všetci sa tešili, že sa znovu stretli. Jednak sa mohli porozprávať, ale tiež svoj elán preniesť aj na tanečný parket.
autor článku : Monika Dolňanová | foto: M.B.