Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro

Mobilné očkovacie centrum

Zverejnené: 06.07.2021

Vážení obyvatelia mesta Brezno, 

od budúceho týždňa budú v okrese Brezno zriadené očkovacie centrá Banskobystrického samosprávneho kraja. Všetci obyvatelia nad 16 rokov, ktorí majú záujem o očkovanie proti COVID-19 vakcínou Pfizer, nech sa čo najskôr nahlásia na Mestskom úrade Brezno, alebo cez internet na stránke nahradnici.sk. Na očkovanie si prineste občiansky preukaz, preukaz poistenca a Vaše telefónne číslo.

Individuálne sa môžete registrovať na stránke: https://bbsk.nahradnici.sk/. Pri výbere očkovacieho centra zaškrtnite možnosť mobilného očkovacieho centra. Nutnosťou je uvádzať kontakt na mobilný telefón, kam príde SMS s pozvánkou na očkovanie. Ak chcete byť očkovaný v mobilnom očkovacom centre v Brezne, nutné je uviesť trvalý, alebo prechodný pobyt v meste Brezno!

Na registráciu cez Mestský úrad Brezno sa môžete objednávať telefonicky:

Pondelok a v stredu od 13:00 do 15:00 h

Utorok a štvrtok od 8:00 do 11.00 h

na tel. číslach: 0911 996 024, 0911 448 103,  alebo 0911 996 020

Telefonicky je potrebné nahlásiť

  • meno a priezvisko prihlasovanej osoby
  • rodné číslo
  • názov poisťovne
  • adresa bydliska: ulica, popisné číslo, PSČ a obec/mesto
  • číslo mobilného telefónu

Pred očkovaním Vám príde SMS s termínom a miestom očkovania. Čas očkovania je orientačný, nakoľko sa mobilná jednotka presúva z obce do obce.

Občania pod 18 rokov musia prísť na očkovanie so zákonným zástupcom, alebo s úradne potvrdeným súhlasom o očkovaní od zákonného zástupcu!