Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro

Oznámenie o oprave miestnej komunikácie Nám. gen. M. R. Štefánika

Zverejnené: 02.06.2021

Vážení obyvatelia mesta Brezno,

dňom 07.06.2021 (pondelok) sa začína rekonštrukcia cesty Nám. Gen. M. R.  Štefánika.

V prvej etape sa bude realizovať oprava od budovy Mestského úradu (Nám. gen. M. R. Štefánika 1) po zákrutu (terajšia terasa zmrzliny budova Nám. gen. M. R. Štefánika 15). Ulica nebude z tohto dôvodu prejazdná. Prejazd bude umožnený zásobovaniu, vozidlám stavby, dopravnej obsluhy a záchranným zložkám z ulice Školská.

 

Termín ukončenia prvej etapy je naplánovaný na: 09.07.2021  

 

V druhej etape sa bude realizovať oprava od zákruty (budova Nám. gen. M. R. Štefánika 20 po koniec ulice Nám. gen. M. R. Štefánika (budova Nám. gen. M. R. Štefánika 27) výjazd na hlavnú cestu I/66. Prejazd bude umožnený od mestského úradu a výjazd smerom na ulicu školskú.                                          

 

Plánovaný začiatok druhej etapy je 12.07.2021 a ukončenie 13.08.2021

 

V zmysle uvedeného Vás upozorňujeme:

- v čase realizácie preparkujte svoje motorové vozidlá na miesta mimo realizáciu prác(vozovky) 

- venujte pozornosť oznamom v poštových schránkach, na vchodoch bytových domov a za stieračmi zaparkovaných automobilov,

- dodržujte pokyny hliadok mestskej polície a občianskych hliadok,

 

Dodržaním týchto pokynov sa vyhneme komplikáciám pri realizácii a možnému poškodeniu Vášho majetku. Ďalej Vás chceme upozorniť na skutočnosť, že automobily ponechané napriek výzvam na miestach realizácie prác, budú odtiahnuté na náklady vlastníka automobilu správcom miestnych komunikácií, Technickými službami mesta Brezno.

 

Majte na pamäti, že realizáciou predmetných prác dôjde k skvalitneniu dopravy pre všetkých užívateľov opravovaných komunikácií.

 

Ďakujeme, v očakávaní úspešnej spolupráce.

Súbory na stiahnutie

oznamenie-ts PDF - dokument 280.05 kB