Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro
Navštíviť už môžete aj Turisticko-informačné centrum

Navštíviť už môžete aj Turisticko-informačné centrum

Zverejnené: 26.04.2021

BREZNO. Uvoľnenie opatrení umožnilo otvoriť aj prevádzku Turisticko- informačného centra v Brezne. Okrem informácií o meste Brezno, regióne Horehronie či rôznych novinkách, poskytuje aj zaujímavé výrobky. Návštevníci sa môžu tešiť na nový regionálny tovar, ako darčekové krabičky, naplnené krásnymi regionálnymi výrobkami alebo si môžu vyskladať svoju vlastnú krabičku produktmi, ktoré sa im páčia. K dispozícii sú rôzne veľkosti, stačí prísť a vybrať si jedinečný darček, ktorým určite potešíte svojich blízkych.

TIC Brezno dáva do pozornosti aj ďalšie výrobky, ako keramické zápichy do byliniek, rôznu inú keramiku od regionálnych výrobcov, knižné publikácie o Brezne, destiláty, veselé ponožky a mnoho iného jedinečného sortimentu, ktorý sa nachádza vo vynovenom infocentre. Pre zákazníkov je stále k dispozícii aj eshop s regionálnymi výrobkami www.eshop.horehronie.sk, kde si môžu tovar vopred objednať a následne vyzdvihnúť v TIC Brezno.

Prevádzka je otvorená každý pracovný deň od 8.00 do 16.00 (s obedňajšou a hygienickou prestávkou od 12.00 do 13.00). Pre bezpečnosť môže byť v prevádzke len 1 zákazník s povinnosťou mať nasadený respirátor a samozrejme aj negatívny test.