Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro

Oznámenie o uzávierke miestnej komunikácie ul. Sekurisova

Zverejnené: 15.06.2021

Vážení obyvatelia

 

zákon o energetike zaväzuje našu spoločnosť, ako prevádzkovateľa distribučnej siete zemného plynu, udržiavať plynovody v stave, aby dodávky plynu do domácností boli vždy bezpečné a spoľahlivé. Z hľadiska bezpečnosti distribučnej siete plynu je nevyhnutné vykonávať pravidelné revízie a hodnotenie technického stavu plynovodov. Na základe spomínaného hodnotenia pristupuje naša spoločnosť aj k rekonštrukciám plynovodov a plynových prípojok vo Vašej lokalite.

 

V tejto súvislosti si Vás dovoľujeme informovať, že v rámci uvedenej rekonštrukcie sme nútení pre vykonanie prác uzatvoriť miestnu komunikáciu ul. Sekurisova v časti od križovatky s ulicou ČSA po odbočky na parkovisko za panelákmi, zvyšná časť ulice zostane prejazdná.

 

Uzatvorenie miestnej komunikácie ul. Sekurisova bude v predpokladanom termíne dňa 22.06.2021

 

Záleží nám na Vašom včasnom informovaní, preto Vás o uzávierke miestnej komunikácie informujeme v predstihu, aby ste mali dostatok času pripraviť sa na uzávierku komunikácie. Obmedzenie Vášho komfortu vnímame veľmi citlivo, preto urobíme všetko pre to, aby sme uzávierku čo najviac skrátili.

 

Naša spoločnosť vykonáva uvedenú rekonštrukciu plynovodov na základe platného stavebného povolenia č. MsÚ 2020/11962-4, ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 30.12.2020 a na základe povolenia na uzávierku miestnej komunikácie č. MsÚ-2021/10493-02 zo dňa 29.03.2021.

 

Práce bude realizovať spoločnosť: MONTRÚR s.r.o. Košice, Medená 21, 040 17 Košice

 

V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme neodkladne informovať. Našu spoločnosť mrzí, že musí zasahovať do terénneho vzhľadu ulíc a Vášho komfortu, uvedená rekonštrukcia plynovodov je však nevyhnutná pre zvýšenie Vašej bezpečnosti, ochrany Vašich životov, zdravia a majetku, ako aj bezpečnosti a spoľahlivosti dodávok zemného plynu do Vašich domácností. Preto Vás prosíme o trpezlivosť a zhovievavosť až do ukončenia rekonštrukčných prác.

 

Ďakujeme Vám za pochopenie a spoluprácu.

 

S pozdravom

Ing. Miroslav Hronec

vedúci útvaru investícií - stred

Súbory na stiahnutie

oznamenie-o-uzavierke-sekurisova-brezno PDF - dokument 564.23 kB

rekonstrukcia-plynovodov-vykres PDF - dokument 315.30 kB