Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

euro
fond podpora športu

CHARITATÍVNY BAZÁR

Mnohí z Vás iste zaregistrovali, že podujatia organizované mestom Brezno majú vždy aj charitatívny rozmer a ich návštevníci majú možnosť prispieť finančnou čiastkou tým, ktorí to potrebujú, zdravotne postihnutým. Takouto formou obyvatelia pomohli už mnohým ľuďom, ku ktorým nebol osud priaznivo naklonený a preto aj bežný život zvládajú ťažšie, ako my ostatní. Keďže charitatívne zbierky sa v našom meste osvedčili, v súčasnosti prichádzame s novou myšlienkou pomoci, ktorá umožní pomoc nie len zdravotne postihnutým, ale aj obyvateľom navzájom.

Ak máte doma veci ktoré sú funkčné, ale už ich nepoužívate a poslúžili by iným, využite príležitosť ich predaja v rámci „Charitatívneho bazáru mesta Brezno“, ktorý organizujeme v dňoch 28.6. 2019 od 9.00 do 17.00 a 29.6.2019 od 9.00 do 12.00 h v priestoroch parkoviska pred Arénou Brezno.

Čo môžete priniesť? Elektroniku, rôzne druhy náradia, záhradnú techniku, domáce elektrospotrebiče, či menší nábytok. Dovoz a odvoz si tovaru si musí každý zabezpečiť individuálne.

Príjem tovaru sa uskutoční dňa 27.6.2019 v čase od 14.00 do 18.00 v priestoroch parkoviska pred Arénou Brezno. Neprijímame nefunkčný tovar, oblečenie, obuv, knihy a drobné dekoračné predmety.

Z ceny predaného tovaru výťažok 20 percent venujeme 27 ročnej Dominike z Brezna, ktorá trpí ťažkou poruchou autistického spektra a vyžaduje intenzívnu starostlivosť.

Ak Vás naša myšlienka oslovila a máte chuť pomôcť iným, zapojte sa či už predajom, alebo kúpou tovaru na Charitatívnom bazáre mesta Brezno.