Vitajte na Horehroní

Vitajte v Brezne

FOLKOVÉ VIANOCE 2017

11. ročník predvianočného festivalu

Ďalší ročník podujatia prináša okrem očakávaných večerných koncertov aj denný program. 

Od ranných hodín bude v synagóge prebiehať Drobný trh, kde si návštevníci budú môcť pozrieť a zakúpiť výrobky spod šikovných rúk regionálnych výrobcov. Počas trhov navyše prebehne aj ukážka historického šermu.

O hudobnú náplň festivalu sa tento rok postarajú traja interpreti v jediný večer. Tradičným lídrom programu bude opäť rodinné zoskupenie Geišbergovcov, ktorí tento rok zavítajú spolu so špeciálnym hosťom, klaviristom a skladateľom Danielom Špinerom. Lákadlom okrem nich bude však aj mladá hudobníčka z Polomky, Katarína Máliková, ktorá sa vyšvihla medzi špičku slovenskej
folk/world music.

Počas celého festivalu bude v synagóge prístupné aj občerstvenie vo forme teplého čaju, kávy, či punču, ale aj piva, chrumkavých pagáčov a voňavých mandariniek. 

Súčasťou programu bude aj tombola s možnosťou vyhrať poukážku na wellness v hoteli Partizán. Občerstvenie bude k dispozícii za dobrovoľný príspevok, ktorý spolu s výťažkom z predaja produktov Drobného trhu bude použitý na poskytnutie pomoci zdravotne postihnutej Karinke Stančokovej. 

Vstupenky sú v predaji v Turisticko-informačnej kancelárii

Vstupné:15 €

Čas a miesto konania

22.12.2017 19:30 Brezno, synagóga